Difference between revisions of "Translations:FAQ/47/cs"

From FreeCAD Documentation
Jump to navigation Jump to search
(Created page with "FreeCAD je [http://en.wikipedia.org/wiki/Open-source_software open-source software] a je zdarma nejen pro používání pro Vás samotné nebo pro použití pro komerční pot...")
 
m
Line 1: Line 1:
FreeCAD je [http://en.wikipedia.org/wiki/Open-source_software open-source software] a je zdarma nejen pro používání pro Vás samotné nebo pro použití pro komerční potřeby, ale může být distribuován, upravován a dokonce i využíván v uzavřených aplikacích. Shrnuto, můžete s ním dělat (téměř) cokoliv co budete chtít. Podívejte se na [[license/cs|licenční]] stránku na podrobnější popis.
+
!!FUZZY!!FreeCAD je [http://en.wikipedia.org/wiki/Open-source_software open-source software] a je zdarma nejen pro používání pro Vás samotné nebo pro použití pro komerční potřeby, ale může být distribuován, upravován a dokonce i využíván v uzavřených aplikacích. Shrnuto, můžete s ním dělat (téměř) cokoliv co budete chtít. Podívejte se na [[licence/cs|licenční]] stránku na podrobnější popis.

Revision as of 07:33, 18 June 2014

Information about message (contribute)
This message has no documentation. If you know where or how this message is used, you can help other translators by adding documentation to this message.
Message definition (FAQ)
FreeCAD is [http://en.wikipedia.org/wiki/Open-source_software open-source software], and is free not only to use, for yourself or for doing commercial work, but also to distribute, modify, or even use in a closed-source application. To summarize, you are free to do (almost) anything you want with it. See the [[Licence|Licence]] page for more details.
Translation!!FUZZY!!FreeCAD je [http://en.wikipedia.org/wiki/Open-source_software open-source software] a je zdarma nejen pro používání pro Vás samotné nebo pro použití pro komerční potřeby, ale může být distribuován, upravován a dokonce i využíván v uzavřených aplikacích. Shrnuto, můžete s ním dělat (téměř) cokoliv co budete chtít. Podívejte se na [[licence/cs|licenční]] stránku na podrobnější popis.

!!FUZZY!!FreeCAD je open-source software a je zdarma nejen pro používání pro Vás samotné nebo pro použití pro komerční potřeby, ale může být distribuován, upravován a dokonce i využíván v uzavřených aplikacích. Shrnuto, můžete s ním dělat (téměř) cokoliv co budete chtít. Podívejte se na licenční stránku na podrobnější popis.