Difference between revisions of "Image Module/pl"

From FreeCAD Documentation
Jump to navigation Jump to search
(Created page with 'Moduł obrazu obsługuje różne rodzaje [http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika_rastrowa bitmap] i pozwala otwierać je we FreeCADzie. Aktualnie moduł pozwala na otwieranie forma…')
 
Line 1: Line 1:
Moduł obrazu obsługuje różne rodzaje [http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika_rastrowa bitmap] i pozwala otwierać je we FreeCADzie. Aktualnie moduł pozwala na otwieranie formatów plików .bmp, .jpg, .png and .xpm w oddzielnym oknie przeglądarki. Obecne jest także narzędzie pozwalające na przechwytywanie obrazu z kamerki internetowej.
+
Moduł obrazu obsługuje różne rodzaje [http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika_rastrowa bitmap] i pozwala otwierać je we FreeCADzie. Aktualnie moduł pozwala na otwieranie formatów plików .bmp, .jpg, .png i .xpm w oddzielnym oknie przeglądarki. Obecne jest także narzędzie pozwalające na przechwytywanie obrazu z kamerki internetowej.
  
 
{{docnav/pl|Draft Module/pl|Macros/pl}}
 
{{docnav/pl|Draft Module/pl|Macros/pl}}

Revision as of 15:04, 9 September 2010

Moduł obrazu obsługuje różne rodzaje bitmap i pozwala otwierać je we FreeCADzie. Aktualnie moduł pozwala na otwieranie formatów plików .bmp, .jpg, .png i .xpm w oddzielnym oknie przeglądarki. Obecne jest także narzędzie pozwalające na przechwytywanie obrazu z kamerki internetowej.

Available translations of this page: Flag-en.jpg Template:Se