Centrum współtwórców

From FreeCAD Documentation
Revision as of 17:58, 15 November 2019 by Kaktus (talk | contribs)
Jump to navigation Jump to search
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎français • ‎italiano • ‎polski

Wprowadzenie

Jeśli chcesz współtworzyć FreeCAD i wykorzystać swoją energię do rozwoju tego projektu, istnieje wiele sposobów, aby pomóc. Poniżej znajdziesz różne możliwe zadania, do których możesz się przyłączyć.

Niniejsza strona jest w trakcie budowy, śledź informacje na temat przebiegu prac na tym forum. Każda pomoc będzie mile widziana: recenzja, literówka, pisanie. Główną inspiracją dla tej strony jest strona fedory.

Osoby przyjazne

Jeśli chcesz pomóc FreeCAD iść naprzód, jednym z najprostszych sposobów jest promowanie tego projektu. FreeCAD potrzebuje ambasadorów, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Możesz po prostu zacząć rozmawiać o FreeCAD ze swoimi krewnymi i bliskimi przyjaciółmi. Nie wahaj się również udostępniać filmy lub poradniki w mediach społecznościowych lub na swojej osobistej stronie internetowej. Następnie możesz wyjaśnić filozofię stojącą za tym oprogramowaniem FOSS (Free and Open Source Software) i/lub zademonstrować możliwości tego systemu CAD (projektowanie wspomagane komputerowo).

Jeśli chcesz się bardziej zaangażować, możesz zorganizować prezentację lub zamieścić link do FreeCAD na stronie konferencję FOSS w pobliżu miejsca, w którym mieszkasz. Procedura jest bardzo prosta, wystarczy zapytać o pozwolenie w sekcji dyskusje na forum. Przy tej okazji, jeśli możesz, prosimy o wcześniejsze podzielenie się swoimi slajdami lub przynajmniej celami. Zapewni to społeczność o Twoich zamiarach, a nawet powinieneś otrzymać kilka konstruktywnych komentarzy. Ponieważ projekt FreeCAD jest stosunkowo nowy, nie ma łatwych w użyciu standardowych materiałów promocyjnych (szablonów, plakatów, naklejek, gadżetów...), ale na forum można znaleźć ilustracje, wielkie wystawy i poradniki i filmy wideo.

Also, you can help other users in the FreeCAD support page getting along with the software. If you would like to help in the marketing, by for example elaborating a strategy, please get in contact with the designers of the project via the forum.

Content Writer

Translator

Designer

FreeCAD Developer

Web Developer or Administrator

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎français • ‎italiano • ‎polski