Difference between revisions of "Contributors hub/pl"

From FreeCAD Documentation
Jump to navigation Jump to search
(Created page with "==Programista lub administrator strony WWW==")
(Updating to match new version of source page)
 
Line 24: Line 24:
  
 
==Programista lub administrator strony WWW==
 
==Programista lub administrator strony WWW==
 
 
 
<languages/>
 

Latest revision as of 21:52, 20 February 2020

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎français • ‎italiano • ‎polski

Wprowadzenie

Jeśli chcesz współtworzyć FreeCAD i wykorzystać swoją energię do rozwoju tego projektu, istnieje wiele sposobów, aby pomóc. Poniżej znajdziesz różne możliwe zadania, do których możesz się przyłączyć.

Niniejsza strona jest w trakcie budowy, śledź informacje na temat przebiegu prac na tym forum. Każda pomoc będzie mile widziana: recenzja, literówka, pisanie. Główną inspiracją dla tej strony jest strona fedory.

Osoby przyjazne

Jeśli chcesz pomóc FreeCAD iść naprzód, jednym z najprostszych sposobów jest promowanie tego projektu. FreeCAD potrzebuje ambasadorów, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Możesz po prostu zacząć rozmawiać o FreeCAD ze swoimi krewnymi i bliskimi przyjaciółmi. Nie wahaj się również udostępniać filmy lub poradniki w mediach społecznościowych lub na swojej osobistej stronie internetowej. Następnie możesz wyjaśnić filozofię stojącą za tym oprogramowaniem FOSS (Free and Open Source Software) i/lub zademonstrować możliwości tego systemu CAD (projektowanie wspomagane komputerowo).

Jeśli chcesz się bardziej zaangażować, możesz zorganizować prezentację lub zamieścić link do FreeCAD na stronie konferencję FOSS w pobliżu miejsca, w którym mieszkasz. Procedura jest bardzo prosta, wystarczy zapytać o pozwolenie w sekcji dyskusje na forum. Przy tej okazji, jeśli możesz, prosimy o wcześniejsze podzielenie się swoimi slajdami lub przynajmniej celami. Zapewni to społeczność o Twoich zamiarach, a nawet powinieneś otrzymać kilka konstruktywnych komentarzy. Ponieważ projekt FreeCAD jest stosunkowo nowy, nie ma łatwych w użyciu standardowych materiałów promocyjnych (szablonów, plakatów, naklejek, gadżetów...), ale na forum można znaleźć ilustracje, wielkie wystawy i poradniki i filmy wideo.

Ponadto, możesz pomóc innym użytkownikom na FreeCAD stronie wsparcia uporać się z oprogramowaniem. Jeśli chcielibyście pomóc w marketingu, na przykład poprzez opracowanie strategii, prosimy o kontakt z twórcami projektu poprzez forum.

Pisarz dokumentacji

Tłumacz

Projektant

Programista - FreeCAD

Programista lub administrator strony WWW